Pěšky Prahou
Komentované procházky s průvodcem
2 hodiny
Barokní zahrady

Barokní zahrady

Přijďte si zklidnit duši a pokochat se nádherou barokních zahrad. Jejich majitelé skrz ně předváděli své bohatství a jejich tvůrci svůj talent. Příjemná procházka zelení v centru Prahy.

Za velmi špatného počasí může být vstup do některých zahrad uzavřen, v

90 minut
Malostranská zastavení

Malostranská zastavení

První část procházky překrásnou pražskou čtvrtí s nejzachovalejším historickým jádrem.  Strmé uličky, tajemná zákoutí, šlechtické paláce, domovní znamení a příběhy slavných i obyčejných lidí, kteří tu žili- přijďte si poslechnout „další díl“ Malostranských povídek…         

90 minut
Karlín

Karlín

Proměna této dříve zatracované a přehlížené průmyslové pražské čtvrti v jednu z nejvyhledávanějších rezidenčních i komerčních oblastí je neuvěřitelná. Směs staré zástavby, industriální architektury i moderních budov a navíc bohatá historie – to všechno jsou důvody, proč tato místa navštívit

90 minut
Karlův most

Karlův most

Nejstarší most v Praze v sobě ukrývá mnoho tajemných příběhů i fascinující historie. Přijďte se podívat na tuto galerii soch pod širým nebem jinýma očima. Procházku zakončíme na ostrově Kampa a přilehlé části Malé Strany.

2 hodiny
Židovské město pražské

Židovské město pražské

Procházka s návštěvou několika synagog bývalého židovského města a Starého židovského hřbitova. Dozvíte se nejen  o historii židovského obyvatelstva v Čechách, ale i o jejich kultuře, tradicích a zvycích.